امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام تسلیت مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در پی شهادت هموطنان در حادثه تروریستی ایذه

مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در پیامی، ضمن محکوم کردن حادثه تروریست ایذه ، شهادت جمعی از هموطنانمان در این حادثه را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

 

«باسمه تعالی»

 

«بِأَيِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ»

 

حادثه تروریستی در شهرستان ایذه که منجر به شهادت  رسیدن و مجروح شدن تعدادی از حافظان امنیت و جمعی از هموطنانمان عزیز و شریفمان شد، موجب تأثر و تألم فراوان گردید.

اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام نفرت انگیز، مراتب همدردی خود را با با بازماندگان این عزیزان اعلام نموده  و این ضایعه اسفناک را به امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری، دامت برکاته و مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه خوزستان، خصوصا مردم انقلابی شهرستان ایذه  تسلیت عرض می نمایم و برای شهیدان والامقام، علو درجات و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای مجروحین حادثه شفای عاجل و کامل از بارگاه خداوند متعال خواستارم.

استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده  انقلاب اسلامی باید بدانند این قبیل جنایات منفور و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم و بی دفاع، هرگز خللی در اراده پولادین  مردم صبور و مقاوم کشورمان وارد نخواهد کرد  و با ایستادگی، درایت و تدبیر غیور مردان این کشور، پاسخی دندان شکن از سوی ایران اسلامی به این جنایت فجیع داده خواهد شد.

 

سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۱:۴۸

دیدگاه های شما