امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دیدار های مردمی اعضای شورای شهر شیراز به صورت مستمر در مناطق یازده گانه برگزاری می شود

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز:

 دیدار های مردمی اعضای شورای شهر شیراز به صورت مستمر در مناطق یازده گانه برگزاری می شود

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، محمد تقی تذروی با بیان این‌ مطلب گفت:حضور شهروندان در این جلسات و طرح بدون واسطه در خواسته ها،  مشکلات و مسائل باعث خدمت‌رسانی هر چه بيشتر و با کيفيت تر در حوزه‌های مختلف مدیریت ‌شهری و  افزایش اعتماد و ارتقاء سرمایه اجتماعی خواهد شد.

 

وی افزود:این دیدار ها به صورت هفتگی در تمامی مناطق شهرداری با حضور ناظر شورای اسلامی شهر در هر منطقه صورت می‌گیرد که این دیدار ها بیانگر دغدغه مندی شورا نسبت به رفع معضلات شهری و پیگیری مطالبات مردم می باشد.

تذروی ادامه داد: بسیاری از اقدامات عمرانی خدمات شهری و فرهنگی که در محلات برنامه ریزی می شود . براساس همین دیدارها و ملاقات هاست که ظرفیت محلات دقیق تر مورد ارزیابی قرار میگیرد و با کارشناسی و برنامه ریزی مدون در زمینه های مختلف اقدامات انجام می شود.

وی این دیدارها را به جهت ارتباط دو سویه و رو دررو بسیار مهم دانست و اظهار داشت : ملاقات‌های مردمی موثرترین راه شناسایی مطالبات شهروندان است  واز این طریق ضمن احترام و تکریم ارباب رجوع، می توان در پاسخگویی به مطالبات سرعت عمل ودقت بیشتری داشته باشیم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت : در راستای جلب رضایت شهروندان و پیگیری مشکلات که یکی از وظایف مهم می‌باشد از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۰:۳۸

دیدگاه های شما