امروز: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تقدیر مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به مهدی طارمی ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران

مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در پیامی، از مهدی طارمی، ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران تقدیر کرد.

متن پیام به این شرح است:

«باسمه تعالی»

جنایت شقاوت‌آمیز در حرم مطهّر حضرت احمد بن موسی علیهم السلام که به شهادت و مجروح شدن ده‌ها مرد و زن و کودک بی‌گناه انجامید، دل‌ها را اندوهگین و داغدار کرد. همه در مقابله با دست دشمن آتش‌افروز و عوامل خائن یا جاهل و غافل او وظایفی بر عهده داریم؛ از دستگاه‌های حافظ امنیت و قوه قضائیه تا فعالان عرصه فکر و تبلیغ و ورزش و... در این میان، مهدی طارمی، ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران، این جوان دلیر، رعنا و شجاع بوشهری که یادآور شیر شرزه و دلیر تنگستانی، رئیسعلی دلواری است است، در این زمینه سنگ تمام گذاشت و با تقدیم گل‎هایش در بازی ایران و انگلیس، به شهدای حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ(ع)، دین خود را ادا کرد.

 

 از شما قهرمان و پهلوان افتخارآفرین ایران تشکر ویژه دارم که با قدرت و همت والای‌تان، غیرت‌ملی، وطن‌پرستی و وطن‌دوستی‌تان را به رخ حریفان کشاندید و دل میلیون‌ها نفر در ملت بزرگ ایران را خوشحال و شاد کردید.

از خداوند متعال اراده ای راسخ و عزمی استوار در میادین ورزشی و ملی جهت پیشبرد اهداف عالی ایران اسلامی مسألت دارم و برای همه اعضای تیم ملی فوتبال ایران، سلامتی، عزت و موفقیت، تحت عنایات امام عصر (عج) خواستارم.

امیدوارم شاهد صعود از مرحله گروهی تیم ملی فوتبال کشورمان به دور بعد باشیم و یقین دارم که فوتبال ایران همواره در روزهای سخت، اتفاقات بزرگی را رقم زده که گویای غیرت ایرانی و نمایشگر شایستگی‌های فوتبال کشورمان بوده است. به تک تک شما بازیکنان تیم ملی با تمام وجود افتخار می‌کنیم و دعای میلیونها ایرانی بدرقه راه شماست.

 برافراشته باد پرچم و نام و یاد ایران اسلامی.

۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۶:۰۹

دیدگاه های شما