امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تبادل تجربیات شورا و شهرداری مشهد و شیراز در حوزه توانمند سازی بانوان و آسیب های اجتماعی

در دیدار رئیس کمیته محرومیت زدایی شورای اسلامی شهر شیراز با رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مطرح شد.
《تبادل تجربیات شورا و شهرداری مشهد و شیراز در حوزه توانمند سازی بانوان و آسیب های اجتماعی 》
طی دیدار و جلسه سیده مریم حسینی عضو شورای شهر شیراز و رئیس کمیته های محرومیت زدایی و آسیب های اجتماعی شهر شیراز با دکتر فاطمه سلیمی رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد ، طرفین از تبادل تجربیات مشترک شورا و شهرداری در حوزه محرومیت زدایی و کاهش آسیب های اجتماعی سخن گفتند .
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به تجارب ارزشمند شهرداری شیراز در حوزه های اجتماعی گفت : تفاوت های فرهنگی ، جغرافیایی و انسانی مشهد و شیراز ایجاب می کند تا شیوه های متفاوت اجرایی نیز مورد تبادل نظر و تجربه قرار گیرد و نکات مثبت آن تقویت و مورد بهره برداری قرار گیرد .
سیده مریم حسینی مشهد را به عنوان حرم اول اهلبیت دارای پتانسیل های متعدد فرهنگی ، مذهبی و اجتماعی دانست که تجارب این شهر می تواند ثمرات مثبتی برای سومین حرم اهلبیت داشته باشد ، همچنین در این دیدار سرکار خانم دکتر فاطمه سلیمی رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد با ارائه گزارش مبسوطی از عملکرد شهرداری و شورای مشهد در حوزه های اجتماعی و بانوان گفت : حضور بانوان مجرب و متعهد در شوراهای مشهد و شیراز و سایر کلانشهر ها امکان ایجاد یک شبکه موثر و ماندگار از بانوان دلسوز و علاقه مند به خدمت به اقشار اجتماعی به ویژه بانوان و نیازمندان را فراهم نموده است .
وی افزود : زنان و دختران شجاع و توانمندی در سطح جامعه وجود دارد که با بستر سازی مناسب و توجه لازم میتوان از دانش و علم آن ها جهت ساخت جامعه ای با نشاط و متعالی استفاده کرد.

۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۴:۲۸

دیدگاه های شما