امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

با پیگیری شورای اسلامی شهر شیراز مجموعه ورزشی شهید باهنرابیوردی مجددا جهت استفاده عموم مردم احیاء می شود

جلسه بررسی و احیا و بازسازی مجموعه ورزشی شهید باهنر واقع در محله ابیوردی با حضور تذروی نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز ، نجفی مدیر امور آب شیراز و مسئولان شهرداری منطقه یک و یاوران شورای اسلامی محله ابیوردی در محل شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، تذروی نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه این جلسه عنوان کرد: پیگیری و رفع مشکلات در زمینه فعالیت های فرهنگی و ورزشی در محلات شهر شیراز بسیار مورد توجه شورا ، در این دوره می باشد.

وی افزود: هدف ما استفاده از تمام ظرفیت های موجود در محلات جهت توسعه فعالیت های فرهنگی و ورزشی و رفع مشکلات و احیا و رونق سالن های ورزشی جهت ساکنین محلات می باشد.

تذروی گفت: یکی از اصلی ترین موضوعاتی را که در کمیته مرکزی یاوران محلات دنبال خواهیم کرد، توسعه و رونق ورزش در محلات است که در این راستا با اتخاذ نگاه و رویکرد سلامت و نشاط اجتماعی احیا و راه اندازی مجموعه های ورزشی محلات با کمک یاوران شورا در محلات در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: با همکاری و همدلی خوب دستگاه های حاضر در جلسه مقرر گردید نسبت به راه اندازی مجدد چاه آب مجموعه ورزشی شهید باهنر و انقلاب اقدام به عمل آید و در اختیار مردم عزیز قرار گیرد.

۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۱:۴۴

دیدگاه های شما