امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ارائه خدمت سرویس رایگان شهرداری برای دانش آموزان استثنائی شهر شیراز

افسانه خواست خدایی : ارائه خدمت سرویس رایگان شهرداری برای دانش آموزان استثنایی شهر شیراز

 

افسانه خواست خدایی عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز ، از ارائه سرویس رایگان توسط شهرداری برای همه دانش آموزان مدارس استثنایی در سطح شهر شیراز خبر داد.

 

خواست خدایی با بیان اینکه قانون حمایت از معلولان ، شهرداری را مکلف به ارائه حمل و نقل رایگان برای معلولان دانسته است که با توجه به اینکه بستر استفاده از حمل نقل عمومی برای دانش آموزان استثنایی فراهم نیست براساس این طرح دوفوریتی در هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز و اصلاحیه آن در نود وسومین جلسه ،مصوب شد شهرداری ظرف مدت دوهفته لایحه ارائه خدمات سرویس ایاب و ذهاب رایگان را برای دانش آموزان استثنایی سطح شهر به شورا ارائه دهد.

عضو کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر افزود ، به جهت فوریت در اختیار قرار دادن سرویس ایاب و ذهاب به دانش آموزان مدرسه استثنایی گلها،دانش آموزان این مدرسه بعنوان تنها مدرسه جسمی حرکتی دولتی، با مصوبه شورای اسلامی شهر و بدون لایحه شهرداری فورا مشمول ارائه این خدمات رایگان توسط شهرداری قرار گرفته اند.

 

 رئیس کمیته حقوقی شورای اسلامی شهر با تاکید بر تکلیف همه مسئولان برای بهبود شرایط معلولان و دانش آموزان استثنایی،افزود اجرای صحیح این مصوبه توسط شهرداری بی شک تاثیر بسزایی در راستای بهبود شرایط این عزیزان و خانواده های آنها خواهد داشت.

۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۲۰:۳۱:۱۴

دیدگاه های شما