امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

کاهش ساعات کار هفتگی بانوان شاغل شهرداری دارای شرایط خاص به شکل تجمیع یک روز در هفته باز گردد.

کاهش ساعات کار هفتگی بانوان شاغل دارای شرایط خاص به شکل تجمیع یک روز باز گردد.

 

افسانه خواست خدایی رئیس کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز

کاهش ساعات کار هفتگی بانوان شاغل شهرداری دارای شرایط خاص به شکل تجمیع یک روز در هفته باز گردد.

افسانه خواست خدایی رئیس کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز در نود چهارمین جلسه علنی صحن شورا با اشاره به قانون کاهش ساعات کار هفتگی بانوان شاغل شهرداری دارای شرایط خاص بیان کرد : موضوع کاهش ساعات کار هفتگی بانوان که به صورت تجمیعی یک روز در هفته بوده است هفته پیش به شکل صرفا روزانه یک ساعت کاهش ساعت کار تغییر یافته است و این موضوع باعث ایجاد نا رضایتی باوان پرسنل شاغل در شهرداری شده است .

خواست خدایی با بیان اینکه در راستای اجرایی نمودن هر چه بهتر منویات مقام معظم رهبری، قانون حمایت خانواده و جوانی جمعیت و سایر سیاست های حمایتی دولت و دستگاه ها از تحکیم بنیان خانواده، نیاز است که این موضوع مورد بازبینی قرار گیرد و به شکل کاهش ساعات کار به صورت تجمیع یک روز در هفته بازگردد.

رئیس کمیته خانواده و بانوان با تاکید بر اینکه کاهش ساعات کار به صورت یک ساعت در روز عملا برای مادران شاغل در شهرداری یا بانوان سرپرست خانوار شاغل در شهرداری تاثیری نخواهد داشت ، ضمن اینکه برای شهرداری هزینه های مضاعف جهت ایاب و ذهاب ایجاد می کند . لذا لازم است شهردار محترم شیراز که به شرایط خاص بانوان شاغل در شهرداری در این خصوص اهمیت ویژه قائل هستند نگاه ویژه نسبت به این موضوع داشته و کاهش ساعات کار هفتگی بانوان شاغل دارای شرایط خاص را به شکل تجمیع در یک روز بازگردانند .

۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۸:۲۴:۴۰

دیدگاه های شما