امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ضرورت افزایش تعامل و همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری با آموزش و پرورش


دکتر کیانی رحیمی و سرکار خانم سیده مریم حسینی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز  به اتفاق شهردار منطقه چهار با حضور در مدرسه شهید رمضانی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این آموزشگاه قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز: در این بازدید ، بر افزایش تعامل و همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری با آموزش و پرورش به منظور رفع کمبودهای موجود و ارتقا سطح خدمات و امکانات آموزشی با توجه نقش ویژه آموزش پرورش تاکید شد.

سرکار خانم حسینی رئیس کمیته محرومیت زدایی شورای اسلامی شهر شیراز در جریان این بازدید با بیان اینکه ارتباط مدارس با شورا و شهرداری باید بیش از پیش باشد، تصریح کرد:با تعامل و همدلی باید به سوی هم افزایی پیش برویم و تلاش کنیم تا جایی که ممکن است، مشکلات مدارس را حل کنیم.
وی با آرزوی موفقیت برای دانش آموزان گفت: شورا و شهرداری مصمم است تا شهری با نشاط برای شهروندان ایجاد نماید و این شادابی شهر قطعا در آموزش پذیری دانش آموزان  و
دانشجویان موثر خواهد بود.
حسینی با اشاره به لزوم تمرکز و توجه مسئولان به مدارس به خصوص مدارس ابتدایی گفت: آرامش و امنیت دانش آموزان را مدیون شهدا هستیم و برای رشد آینده سازان کوچک با کمک و همیاری شهردار منطقه و مدیری از جنس انقلاب می‌توان آموزشی پویا تر و موثرتر را در سطح جامعه گسترش داد.
وی تاکید کرد: از ظرفیت آموزش و پرورش در آموزش شهروندی می توان با برنامه ریزی مناسب
استفاده کرد.
حسینی با اشاره به اینکه دانش آموزان آینده سازان کشور هستند بیان کرد: رفاه و آرامش دانش آموزان در مدارس بر پایه انضباط ،آمادگی به خدمت و روح تعامل اجتماعی و فضایلی این گونه می توانند از طریق فعالیت های سازنده آموزگاران پرورش پیدا کرده و باعث پیشرفت بیشتر آنها در تحصیل شود 
در پایان این عضو شورا به اتفاق مسئولين مدرسه از محیط مدرسه وکلاس‌های درس بازدید و مشکلات را از نزدیک بررسی کردند.

۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۰:۲۷:۳۶

دیدگاه های شما