امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در پیامی، حماسه  ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی داشت. 
در این پیام آمده است: 
«باسمه تعالی»
امام علی (ع) در خطبه ۱۵۳ نهج البلاغه فرمودند: انـسـان بـا بـصـیـرت کـسى است که بشنود و خوب بیندیشد و بنگرد و ببیند و از تجارب دنیا بهره گیرد، سپس در راه روشن حرکت کند.
در تاریخ پر فراز و نشیب ایران اسلامی، همواره ایام حساس و سرنوشت سازی وجود داشته است که حضور آگاهانه، اعجاب آور و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران در این صحنه‌ها، حماسه هایی ماندگار، الهام بخش و عبرت آموز خلق کرده است. 
مردم ايران اسلامي در ۹ دی ماه سال ۸۸ در تجمع بزرگ عاشورایی خود بار دیگر قهر انقلابی خود را در برابر توطئه های جبهه باطل به نمایش گذاشتند و به قدرت هاي استكبار جهاني يادآور شدند كه ملتی قدر شناس بوده و همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند و در ادامه دادن راه شهيدان و امام شهيدان اهتمام جدی دارند نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن، با بصیرت و غیرتمند ایران در این حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظّم رهبری: «اگر صد‌ها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملّت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه‌ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ محاسباتی که با همکاری و برنامه ریزی عده‌ای اقلیت در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود، اما در این روز حماسی یک بار دیگر امّت اسلامی  با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مأیوس شدند». 
اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید بیعت نموده و با تمام توان در سنگر مسئولیت خویش در راه اعتلای ایران اسلامی تلاش خواهیم نمود.

۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۰:۳۶:۱۹

دیدگاه های شما