امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ضعف در مناسب سازی محیطی در ایام و مناسبت‌های اخیر

ضعف در مناسب سازی محیطی در ایام و مناسبت‌های اخیر

علی اکبر سلطانی، امروز یکشنبه ۱۱ دی ماه در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای اسلامي شهر شیراز گفت: در کنار وظایف گوناگون مدیریت شهری یکی از اقداماتی که توسط شهرداری صورت می‌پذیرد، مناسب سازی محیطی در مناسبت‌های مختلف می‌باشد که دیگر دستگاهای در کنار شهرداری در سطح شهر این وظیفه را به عهده دارند.

وی ادامه داد : با توجه به‌ عدم همراهی دستگاه‌های متولی در مناسب سازی محیطی در مناسبت‌های مذهبی، ملی،آیینی، بزرگداشت سردار سلیمانی در ایام اخیر، متأسفانه دستگاهها وظایف خود را به خوبی انجام ندادند و این عدم مناسب سازی  به چشم می آید .

وی افزود: مناسب‌سازی محیطی نه تنها وظیفه شهرداری، بلکه وظیفه تمامی دستگاه هاست که بارها در نطق های شورا به متولیان امر انتقاد شده است؛ اما گویا گوش شنوایی نیست .

سلطانی در ادامه با اشاره به مدیریت مالی بهینه برای پروژه های شاخص شهری گفت:  عدم تعیین تکلیف معاون مالی شهرداری از دیگر مشکلات امروز شهرداری می‌باشد که باید از سوی شهردار محترم به این موضوع توجه ویژه شود و هر چه زودتر تایین تکلیف گردد.

سلطانی، عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تعطیل شدن برخی پروژه‌ها از جمله دیوارنگاره ستاد و در شرف لغو قرارگرفتن برخی کارهای فاخر؛ مانند فیلم احمد ابن موسی بعد از سالها موجب نگرانی‌ شده است.

وی در پایان گفت: امیدواریم شهردار محترم شیراز توجه بیشتری به موضوعات داشته باشد و برای رفع این موارد اقدام نمایند.

۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۷:۲۸

دیدگاه های شما