امروز: جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شهروندان باید شاهد تحول منظر شهری در شأن شیراز برای نوروز باشند.

افسانه خواست خدایی عضو هیات رییسه شورای اسلامی در نود و هفتمین جلسه علنی صحن شورای اسلامی در نطق پیش از دستور با بیان اینکه چندسالی است که سیمای شهری شیراز تحول ، شور و نشاط نوروزی به خود ندیده است تاکید کرد این مساله یک مطالبه جدی مردم از شهرداری و شوراست.

عضو هیات رییسه شورا با بیان اینکه سیما و منظر شهر شیراز قبل از اینکه پذیرای مسافران و زائران نوروزی باشد باید برای مردم شهر شیراز و در  شأن آنها مهیای نوروز گردد.

خواست خدایی در نطق پیش از دستور با بیان اینکه از سال گذشته سیاستگذاری و برنامه ریزی های  مناسب و زیادی در کمیسیون خدمات شهری  و کمیته تخصصی فضای سبز و زیباسازی شهری صورت گرفته است و مصوبات و طرح های خوبی در این حوزه به تایید شورا رسیده است افزود نیاز است شهردار شیراز با تامین منابع مالی به موقع در زمینه ی اجرایی کردن این طرح ها و سیاستگذاری ها اهتمام ویژه داشته باشد.
عضو ناظر شورا در سازمان سیما و منظر بیان کرد امیدواریم با تلاش همه مسئولان استانی و شهری شرایط به گونه ای فراهم شود که بدون هیچ حد و مرزی با برنامه زمان بندی مناسب شاهد حضور گردشگران ،زائران و میهمانان نوروزی در شیراز  باشیم خواست خدایی افزود خدا کند که امسال به علت تکمیل ظرفیت خدمت رسانی  شاهد تکرار جمله ی «به شهر شیراز سفر نکنید » نباشیم. ضمن اینکه مسئولان باید شرایطی را فراهم آوردند که علاوه بر اینکه استقبال مناسب از مهمانان و زائران  فراهم شود و فرهنگ و تمدن و جایگاه سومین حرم اهل بیت علیهم السلام به مسافران نوروزی شناسانده شود تلاش گردد که صنعت هتل داری و گردشگری  نیز در شهر احیا و ارتقا گردد.

۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۹:۳۱

دیدگاه های شما