امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رویکرد سه گانه کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورا در حوزه سرمایه گذاری

 

 رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز نیز گفت: حوزه اقتصاد و سرمایه‌گذاری عملکرد توامان دارند و در بحث اقتصادی، مبنای فعالیت و کار ما قانون درآمدهای پایدار است که مصوب شده است و در خصوص بند بند آن کار می‌شود.

 علیرضا اسکندری بیان کرد: در حوزه سرمایه‌گذاری، ۳ رویکرد اصلی داریم ؛ اول اینکه مبنای کارها بر اساس شعار شیراز سومین حرم اهل بیت است و شهروندان شیراز را به آرزوهای دیرینه در خصوص برخی از پروژه ها برسانیم. وی با اشاره به پروژه‌های ۵ گانه گردشگری از جمله باغ پرندگان، پارک آبی، تله کابین، شهر بازی ابراز کرد: تلاش داریم که همه این پروژه‌ها به نتیجه برسد.

اسکندری از تعریف بسته‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری براساس پتانسیل موجود گردشگری، بافت تاریخی، قطب پزشکی و ... خبرداد و افزود: مبنای ویرایش و تدوین برنامه این موضوعات است .

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز با بیان اینکه افزایش میزان جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی سومین رویکرد است، یادآور شد: تحقق آن از مسیر جذب سرمایه گذار است که راه پر پیچ و خم دارد و اقدامات خوبی در سال اول کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری افتاد و موانع برداشته شد؛ اما کماکان باید این اتفاق رخ دهد.

۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۱:۴۱

دیدگاه های شما