امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

متن بیانیه اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در واکنش به اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه

بسم الله الرحمن الرحیم 

قال الله تعالی : و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه 

پارلمان اروپا که ریشه بسیاری از جنگ ها ، حرکات تروریستی ، استعماری و استکباری در جهان بوده و هست ، و عبور از تمامی قوانین بین المللی و قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی نشان داد که قلدری و باج خواهی و سلطه بر مجامع بین المللی و تفسیر به رای منشور حقوق بشر آنان ، هیچ نقطه پایانی ندارد و ریشه اصلی بحران های جهان است .

از انجا که سپاه پاسداران بخشی از نیروهای مسلح رسمی جمهوری اسلامی و پیام آور امنیت منطقه ای بلکه جهانی است به روشنی معلوم می شود که اینگونه تصمیم ها ریشه در عقده و کینه توزی آنها در شکست های پی در پی دارد. نهاد مقدسی که ریشه ی سازمان تروریستی منافقین با هفده هزار ترور را خشکانده و گروهک تروریستی تکفیری داعش را زیر و رو نموده ، غده های سرطانی را نابود و امنیت را برای اروپا و خاورمیانه و بشریت به ارمغان آورده ، مستحق ، لایق و شایسته تجلیل جهانی است ، لذا بدیهی است که اینگونه عقده گشایی حامیان منافقین و گروهک داعش در پارلمان اروپا بر علیه سپاه پرافتخار ایران ، چیزی از اقتدار و سربلندی آنها کم نخواهد کردو همچنان که تحریم تمامی فرماندهان این نهاد انقلابی ، کار به جایی نبود این حرکت نیز رفتاری زشت و محکوم به شکست است . 

شورا و شهرداری کلانشهر شیراز ضمن محکوم نمودن اقدام ذلیلانه و منفعلانه پارلمان اروپا ، حمایت تمام قد خود را از نهاد سربلند و مقتدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام و با صدای رسا اعلام می نمایند : تمامی سازمان های کشور ، سپاه پاسداران و همه ما پاسدار انقاتب اسلامی ایران بوده و خواهیم بود .

بدون شک سپاه پاسخ این همه کینه ، عقده و سپاه هراسی سه جریان رسوای غربی ، عبری و عربی را در فرصت مناسب خواهد داد و با یاری خداوند متعال صبح پیروزی نزدیک است . چنانچکه در قرآن کریم فرمود: الیس الصبح بقریب

۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۳:۴۵

دیدگاه های شما