امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

طراحی باغ موزه قرآنی شیراز انجام شده است

رضا محمدیان، رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت(ع) شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به آخرین وضعیت احداث باغ موزه قرآنی در این کلان‌شهر گفت: طراحی این باغ موزه انجام و مصوب شده است.

وی با بیان اینکه هنوز جانمایی موزه مصوب نشده است، افزود: برای جانمایی آن چند گزینه مطرح بوده است که یک گزینه آن در چهار راه حافظیه بوده است که بنا شده است میراث فرهنگی برای این مکان نظر دهد و برای آن ارزش‌گذاری شود و جای دیگری هم در کنار پارک قندیلی در نظر گرفته شده‌ که هنوز مشخص نشده است، این موزه در کدام منطقه احداث خواهد شد؛ اما در هر صورت طراحی آن انجام شده است. 

محمدیان در ادامه با تصریح اینکه در جلسات کمیسیون فرهنگی یکسری برنامه‌ها مصوب شده‌اند، گفت: تمام مراسم مذهبی؛ اعم از اعیاد موالید و شهادت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و اعیاد ملی کمیسیون فرهنگی، یکسری برنامه‌ریزی‌ها انجام داده است و شهرداری شیراز مکلف به اجرای آن‌ها با همکاری سایر نهادها و ادارات شده است. 

رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت (ع) شورای اسلامی شهر شیراز تصریح کرد: در همین راستا بنا شده است که در تمام مناطق پایگاه مرکزی برای محوریت برگزاری مراسم مناسبت‌های مذهبی با همکاری ادارات مختلف ایجاد شود که متشکل از دستگاه‌های مختلف هستند. 

۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۲۸:۱۵

دیدگاه های شما